fbpx

Lentosan EPS Granüllü Lentolar, deprem güvenliğine katkıda bulunabilmek amacı ile yaptığımız ar-ge çalışmalarımız neticesinde, yapılara binen statik yükü azaltmak maksadıyla, daha hafif olarak ( 400kg/m3) üretilmiştir. Genel anlamda EPS Granüllü Lentolar da duvarlardaki kapı ve pencere boşluklarının üzerinde kemer vazifesi görerek, duvar örgüsü sırasında kolaylıkla uygulandığı için zaman tasarrufu sağlayan "yatay" yapı elemanlarıdır. İsteğe göre donatılı veya donatısız olarak üretilmektedir.

Özel donatı sistemimiz sayesinde, taşıyıcılık kapasitesi çok yüksek olan (1 m açıklıkta 8,67kN/m) EPS Granüllü lentolarımız, Sm uzunluğa kadar çeşitli boyutlarda üretilebilmektedir. Kısa termin sürelerimiz sayesinde, işlerinizi aksatmadan sürdürebilmenizi sağlayarak, yapı endüstrisine pratik, sağlam, ekonomik ve işlevsel çözümler sunmaktadır. 


Uzunluk: 600- 5000mm ± 15mm 

Genişlik : 100 - 200mm ± 5mm 

Yükseklik : 200 - 250mm ± 5mm 

Taşıyıcılık Kapasitesi : 2,00kN/m

Sehim : ≤ 1/200 

Yangına Tepki: A2 

Kuru Birim Yoğunluk: 400 kg/m3

YANICILIK SINIFI

ÜRÜN STANDARDI

  • Fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçin.
  • Güvendesiniz bilgileriniz asla paylaşılmaz.

EPS Granüllü Lento

Zamanında Teslimat

İstanbul Çatalca'da 9.000m² alan üzere kurulu fabrikamızda siz değerli müşterilerimize kesintisiz lento üretimi sağlıyoruz. Kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz birinci sınıf lentoları çok kısa süre içerisinde sizlere ulaştırıyoruz.

TOP Fiyat Alın