fbpx

2018 yılında, tamamen yerli sermaye ile İstanbul Çatalca'da 2000 m2 kapalı, 7000 m2 açık olmak üzere, toplam 9000 m2 alan üzerine kurduğumuz firmamız LENTOSAN YAPI TEKNOLOJİLERİ AŞ. gerek üretim kapasitesi ile gerekse kaliteli ve güvenli lifewall' panel duvar ve lento ürünleriyle, sektördeki lider firmalardan biridir.


Ülke olarak deprem kuşağında olduğumuz bilincinden hareketle; ürünlerimiz, gereken tüm dayanım, yanmazlık, ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve aşınma gibi birçok testten başarıyla geçmiş olup, gerekli tüm belgelere ve raporlara sahiptir.

Günümüzün yaşam koşullarında zamanın daha önemli olmasıyla birlikte gelen değişim sürecinde firmaların sürekli gelişme ve değişme anlayışıyla birlikte mal ve hizmetlerini aynı oranda geliştirmesi ve hatta gerektiği taktirde değişimin önüne geçebilecek şekilde fark yaratması gerekmektedir. Bu yüzden Lentosan olarak biz de inovasyonu tüm adımlarımıza yansıtıyoruz ve sizlerin isteklerine en yaratıcı şekilde cevap vermeye çalışarak, tüm AR-GE imkanlarımızı kullanarak farklı türde renk ve dokularda ürünler geliştiriyoruz.

Dizayn ve hayal gücünün bu sınırsız dünyasına adım atarken, çok geniş, opsiyonel alternatiflerimiz ile bu sektörde doğru bir girişim yaptığımızı düşünüyoruz. Her daim kaliteli mal, uygun fiyat politikası ile tüm Türkiye genelinde geniş çalışma ağıyla sizlere en iyi hizmeti verme amacı içerisindeyiz.

Misyonumuz

Ürünlerimizi çevre ile en üst seviyede uyumlu, yaşam kalitesi için uygun ve yaşanabilir bir gelecek için güvenlik sağlayacak şekilde üreterek, tüm insanlığa katkı sağlamak amacındayız.
Bu amaç doğrultusunda; Sorumlu ve güvenli üretim yapıyoruz. Siz sayın iş ortaklarımız için çözüm üretmeyi görev ediniyoruz. Ürünlerimizi imalat aşamasından, teslimat aşamasına kadar olan süreçte, insan ve çevre sağlığı için en uygun şekilde imal ediyor ve sunuyoruz.

Görevimiz, siz sayın iş ortaklarımıza en doğru malzemeleri, en kaliteli şekilde üreterek, daima dürüst ticaret anlayışıyla sunmaktır.

Vizyonumuz

Gerek çalışanlarımızın, gerekse siz sayın iş ortaklarımızın sağlığı, güvenliği ve ekonomisi için teknoloji geliştirerek ve sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olarak üretim yapmak.

Bütün kaynaklarımızı bilinçli ve sorumlu bir şekilde kullanıp, üretimimizi buna göre planlayarak süreklilik hedeflerimize güvenli bir şekilde ulaşmak.

Kısa bir zaman içerisinde dünya çapında aranılan dürüst ve güvenilir bir marka oluşturarak, ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak.

Daima dürüst, güvenilir, sürekli gelişen ve insani değerleri ön planda tutarak büyüyen bir firma olmak.

TOP
Fiyat Alın