fbpx
Lentosan Fabrika

FABRİKA
FABRİKA VE ÜRETİM TESİSLERİMİZ

2018 yılında İstanbul/Çatalca’da kurulan Lentosan Yapı Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş fabrikasının kuruluş amacı hafif betondan panel duvar ve lento imalatıdır. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarımız hız kesmeden her geçen gün daha fazla artmaktadır.

Lentosan fabrikasında, muhtemel tüm riskler önceden değerlendirilir ve gereken tüm tedbirler alınır. Proaktif bir düşünceyle tüm standartlara uygun olarak, iş sağlığı ve güvenliği çerçevesinde çevremize zarar vermemeye özen göstererek imalat yapılır.

2018 yılından itibaren Hafif duvar paneli ve lento üretimine başlarken kendimize has ürünler imal ettik. Ülke geneline birçok ürün sattık ve olası herhangi bir durumda da her daim ürünlerimizin ve malzemelerimizin arkasında olduk. Binlerce m2 panel imal ettik, satışını gerçekleştirdik ve montajını yaptık. Az ya da çok, büyük ya da küçük iş demedik. Yaptığımız işlerde müşterilerimizi memnun etmeden ayrılmadık.

Lentosan A.Ş. olarak duvarlarınızı ve binalarınızı kıymetlendiriyor, hesaplı alternatifler sunuyoruz. Dış cephelerinizde çalışmayı/uygulamayı kolaylaştırıyor aynı zamanda ısı ve ses yalıtımını da sağlıyoruz.

Her türlü hava şartlarına karşı yapısından ödün vermeyen panellerimiz, yüksek dayanıklılık ve direnç gösterirken, doğal yapısını da her zaman koruyor. Müşterilerimizin isteklerini tamamen hususi tasarımlarımızla imal ediyor, istediğiniz renkte, modelde ve boyutta sizlere sunuyoruz.

Biz imal ettiğimiz ürünlerimizle, alelade bir tarzdan uzak kalarak değişik fikirleri benimseyen  insanların ilgisini çekmek istiyoruz. Ve bunu başardığımızı düşünüyoruz.

Bütünüyle ülkemizde imal edilen Lentosan Hafif Duvar Paneli ve Lentolarda, bize has modellerle sektörümüzde fark yaratan bir marka haline geldik. İç ve dış mekanlarda kolayca uygulanabilen ürünlerimizle farklı stillere hitap edebilmemiz sayesinde, dizayn konusunda aranan isim haline geldik.

Doğal taş, tuğla, beton, kaya, ahşap ve farklı birçok özel dokuda model seçebileceğiniz Lentosan ürünleri, özgün tasarımlı konseptiyle, duvarda ve dış cephedeki estetik görünüşüyle birlikte imalden uygulamaya kadar oldukça titiz bir çalışmanın ürünleridir.

Kurulduğu tarihten bu yana fabrikamızda “Konut, okul, hastane, otel, çelik yapılar, prefabrik binalar, sanayi binaları gibi kısaca duvar ve lento ihtiyacı olan her türlü yapı için” geniş bir portföyde panel duvar ve lento üretilmektedir.

 

SİZİ ARAYALIM

veya formu doldurun
Size en kısa sürede geri dönüş yapalım projenize uygun teklifi birlikte oluşturalım.

Güvendesiniz
bilgileriniz asla paylaşılmaz.


TOP
Fiyat Alın